سرپرستی شعبه ها

آدرس دفتر مرکزی

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بعد از تقاطع بلوار دریا، کوچه بهاران ۲، پلاک ‌۵۳، طبقه ۴

سوالات متداول

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

لطفا جهت اخذ نمایندگی با دفتر مرکزی به شماره 8-88694575(021) تماس حاصل فرمایید.

مونسا ایران تنها نمایندگی رسمی محصولات مونسا ترکیه میباشد. متریال تمامی محصولات از ترکیه وارد شده و دارای تاییدیه سلامت پزشکان و متخصصان ترکیه میباشد که در کارخانه در ایران مطابق سلایق و عادات خواب مردم عزیز ایران تحت نظارت تمام استاندارهای مونسا ترکیه مونتاژ میشود.

هر زمان که شما از یکی از نمایندگی های رسمی مونسا یا فروشگاهی که تشک های مونسا را دارد خرید کنید، همزمان با خرید، کارت گارانتی برند مونسا همراه با امضاء و مهر فروشگاه به شما تعلق میگیرد. دقت داشته باشید که برای هر تشک کارت گارانتی جدا صادر میگیرد. بر فرض مثال اگر شما 2تشک بخرید 2کارت گارانتی متفاوت دریافت میکنید.

پس از خرید محصول و دریافت کارت گارانتی، روی کلید ثبت گارانتی که در بالای صفحه مشخص شده کلیک کنید. پس از وارد شدن به صفحه جدید، شرایط گارانتی محصول را مطالعه کرده و در صورت تایید روی گزینه ی “شرایط فوق را مطالعه و قبول دارم” کلیک کنید، سپس گزینه فرم گارانتی برای شما فعال می شود. با انتخاب این گزینه وارد صفحه جدیدی می شوید که میبایست اطلاعات مربوط به خرید را وارد نمایید، کلیه گزینه ها را به دقت پر کرده و پس از تکمیل فرم روی گزینه ثبت فرم کلیک نمایید.در صورت تکمیل صحیح فرم گزینه”گارانتی شما با موفقیت ثبت شد” در بالای صفحه به صورت سبز رنگ نمایش داده می شود و تایید ثبت گارانتی از طریق پیامک به شماره همراه وارد شده در فرم ارسال می گردد.

فروشگاه های مونسا با بیش از 20 شعبه در سراسر ایران سعی در پوشش اکثر مناطق دارد تا دسترسی شما عزیزان به محصولات این برند ترک آسان تر باشد. شما میتوانید با مراجعه به نزدیک ترین فروشگاه به محل زندگی خود یا تماس با فروشگاه ها و ثبت سفارش، کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

با ما در ارتباط باشید

پیام خود را قرار دهید، فوری پاسخگو خواهیم بود.