هنری بیدار در خواب شما

تجربه یک خواب دلپذیر، سر منشا پدیدار شدن ماست.

با محصولات بینظیر ما آشنا شده اید؟

تشک های مونسا از نظر فنربندی به سه دسته فنرپاکتی و فنر بونل و اسفنجی یا بدون فنر تقسیم میشود. بالش های این شرکت هم به سه دسته پر، الیاف و مموری فوم تقسیم میشود. به تازگی محصول محافظ تشک این شرکت به بازار آمده.

نیاز به راهنمایی دارید؟

شما میتوانید با مراجعه به سایت در قسمت نمایندگی ها، با نماینده مورد نظر خود تماس گرفته یا با دفتر مرکزی واقع در تهران تماس حاصل فرمایید.

از ما چه می دانید؟

کارخانه برند مونسا در ترکیه

مونسا ایران به عنوان نمایندگی رسمی برند ترکیه ای مونسا واقع در شهر کایسری ترکیه مفتخر است به صورت رسمی ارايه دهنده محصولات این برند نام آشنا با تمامی کیفیت ها و امتیازات تعیین شده در کارخانه مادر در ایران، بستری قابل اعتماد و شایسته را برای شما هم وطنان عزیز فراهم سازد.

فروش محصولات این شرکت در ایران حدودا از سال۱۳۸۴ شروع شد و از سال ۱۳۹۳به علت افزایش بی سابقه هزینه های گمرکی واردات کالای خواب به منظور حمایت از کالای داخلی، ورود محصولات این شرکت به ایران متوقف شد.
به علت تجربه موفق فروش در ایران این شرکت دوباره در سال ۱۳۹۸ تصمیم به عرضه محصولات خود در ایران گرفت اما با توجه به عدم امکان واردات تشک به ایران شرکت مونسا مجبور به احداث کارخانه تولید تشک در تهران شد. هدف از احداث این کارخانه ورود مواد اولیه و تولید تشک در ایران تحت نظر مونسا ترکیه می‌باشد.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2012
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.